Мер Пустомит заявив, що хабар його заступнику підкинули прихильники виділення землі у Наварії

За кілька днів до інциденту голова ЛОДА Олег Синютка публічно звинуватив самого мера Пустомит Олега Серняка у корупції

СуспільствоНазарій Тузяк, 29 вересня 201819292
Заступника мера Пустомит Володимира Кардаша затримали нібито за хабар від підприємця за виділення коштів на прокладання бруківки

Мер Пустомит Олег Серняк заявив, що затримання його заступника на хабарі у 20 тис. грн є підставою, організованою тими, хто хоче отримати землю біля озера Наварія. Відповідну заяву, адресовану громаді Пустомит та села Наварія, Олег Серняк опублікував на офіційній сторінці Пустомитівської міськради у суботу, 29 вересня.

Він не називає жодних імен, але стверджує, що в останні два роки прихильники виділення землі у Наварії систематично погрожують йому та чинять тиск на працівників Пустомитівської міськради, аби домогтися отримання землі навколо озера.

«За останні два тижні мені як міському голові неодноразово вчиняли спроби запропонувати неправомірну вигоду, однак жодна така спроба не увінчалася успіхом. Не маючи можливості підставити міського голову, недоброзичливці у терміновому порядку підставили мого заступника Володимира Кардаша. Впевнений, що на цьому прихильники виділення землі на території лісових насаджень біля Наварійського озера не зупиняться та продовжуватимуть дискредитувати Пустомитівську міськраду та окремих працівників міської ради», – йдеться у заяві Олега Серняка.

Про затримання заступника мера Пустомит Володимира Кардаша у п'ятницю ввечері повідомило управління захисту економіки у Львівської області. За інформацією правоохоронців, заступник мера Пустомит вимагав постійні відкати від підприємців за підписання актів виконаних робіт.

При цьому Володимира Кардаша затримали 28 вересня нібито на одержанні 20 тис. грн від підприємця за виділення бюджетних коштів, призначених для прокладання бруківки. Правоохоронці заявляють, що задокументували декілька схожих фактів на загальну суму у 110 тис. грн.

Скандал із виділенням ділянок біля озера Наварія, про що згадує у своїй заяві Олег Серняк, виник після того, як журналісти дізналися, що під виглядом учасників АТО безкоштовні ділянки отримують місцеві бізнесмени. Йдеться про 83 ділянки, які, згідно з розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки, мали безкоштовно отримати учасники АТО, однак виявилося, що близько половини осіб із списку не воювали в АТО.

Цікаво, що на початку тижня, 24 вересня, голова ЛОДА Олег Синютка публічно звинуватив Олега Серняка у корупції і заявив прокурору області, що не розуміє, як така людина досі може бути мером міста. Звинувачення пролунали під час обговорення виділення земельних ділянок у Наварії.

«Юрію Вікторовичу, я не розумію, чому міський голова, який вже суджений за корупцію, виконує повноваження міського голови Пустомит? Вже ж є вирок суду про те, що він суджений за корупцію. А він далі є активним учасником поділів землі. Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!» – заявив Олег Синютка.

При цьому сам мер Пустомит тоді пояснив ZAXID.NET, що згадані Синюткою корупційні дії стосуються того, що він після придбання авто запізно подав декларацію про зміну в майновому стані (це підтверджується й інформацією з реєстру судових рішень).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук