«Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!», – Олег Синютка

Голова ЛОДА пожалівся прокуророві на «судженого за корупцію» мера Пустомит

СуспільствоАндрій Дрозда, 24 вересня 201855177
«Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!», – Олег Синютка
фото ЛОДА
Голова ЛОДА Олег Синютка відзначився ексцентричними заявами на адресу мера Пустомит Олега Серняка

У понеділок, 24 вересня, під час апаратної наради голова ЛОДА Олег Синютка звинуватив мера Пустомит Олега Серняка в корупційних діях. Звинувачення пролунали в зв'язку зі скандальним виділенням землі біля озера Наварія. Коментуючи ситуацію, голова ЛОДА звернувся до головного прокурора Львівської області Юрія Квятківського.

«Юрію Вікторовичу, я не розумію, чому міський голова, який вже суджений за корупцію, виконує повноваження міського голови Пустомит? Вже ж є вирок суду про те, що він суджений за корупцію. А він далі є активним учасником поділів землі. Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!», – заявив Олег Синютка.

При цьому голова ЛОДА не уточнив, які саме корупційні дії мера Пустомит він має на увазі. ZAXID.NET з’ясував, що в лютому 2018 року Пустомитівський районний суд визнав винним Олега Серняка у вчиненні адміністративного правопорушення в сфері фінансового контролю.

Мер придбав автомобіль, однак не повідомив вчасно про зміни в майновому стані. За це правопорушення Серняку довелося сплатити 1700 грн штрафу. Це адміністративне порушення, після якого винуватець не має судимості. ZAXID.NET з'ясував, що це єдина судова справа в реєстрі, де відповідачем виступає Олег Серняк.

«8 червня 2017 року я придбав автомобіль Volkwagen Polo 2007 року випуску. Його вартість становила близько 145 тис. грн. За законом я мав 10 днів, щоб повідомити про зміни, однак не встиг це зробити у вказаний термін. Я подав декларацію зі змінами 3 липня 2017 року, а протокол про правопорушення склали 9 січня 2018 року. Після рішення суду я сплатив штраф і судовий збір», – розповів ZAXID.NET про деталі цієї справи Олег Серняк.

Мер Пустомит також додав, що пов'язує заяви голови ЛОДА, про які він дізнався зі слів журналіста ZAXID.NET, з конфліктом навколо виділенням земельних ділянок біля озера Наварія.

«Це можна вважати проявом тиску, оскільки я не згоден з позицією голови ЛОДА щодо виділення земель навколо озера. Мешканці територіальної громади Наварії та Пустомит вважають, що ця земля не має роздаватися наліво і направо, а має бути надбанням громади», – заявив Олег Серняк.

Нагадаємо, що 11 грудня минулого року Олег Синютка підписав розпорядження про виділення 83 земельних ділянок біля озера Наварія в Пустомитівському районі, неподалік від Львова. Голова ЛОДА розпорядився виділити землю на основі клопотання учасників антитерористичної операції.

Однак згодом журналісти антикорупційного проекту «Наші гроші. Львів» виявили, що в списку опинилося чимало підприємців і чиновників, які ніколи не брали участі в бойових діях. Пізніше ZAXID.NET вдалося з’ясувати, що жодна з престижних ділянок безпосередньо на березі озера не призначається для учасників АТО.

Конфліктними питаннями навколо виділення землі в Наварії від липня 2017 року займається спецальна робоча група при ЛОДА. Чиновники, місцеві мешканці та громадські активісти, які входять до складу цієї групи, поки що не можуть порозумітися щодо використання земель навколо озера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук