Дубневича і Синютку зловили за руку

Тендер на ремонт школи в Оброшине оголосили заднім числом

СуспільствоСофія Лазуркевич, 22 вересня 2018834910
Оброшинська дитяча музична школа під час урочистого відкриття 28 серпня

Через три тижні після офіційного відкриття відремонтованої дитячої музичної школи у селі Оброшине відділ культури Пустомитівської РДА оголосив тендер на проведення її капітального ремонту. Коли цей факт зауважили журналісти і почали з’ясовувати подробиці – Пустомитівська РДА відразу ж скасувала тендер. Однак скандал уже набув розголосу.

На повідомлення про оголошення тендеру на капітальний ремонт фасаду, системи опалення та мощення Оброшинської дитячої музичної школи, опубліковане 17 вересня, увагу ZAXID.NET звернув читач (ім'я і прізвище є в редакції). Він же нагадав, що ремонт у цій школі уже завершений і її давно урочисто відкрили за участі високопоставлених районних та обласних чиновників.

Справді, новини про урочисте відкриття 28 серпня музичної школи в Оброшиному опублікували офіційні сайти Пустомитівської РДА, Пустомитівської райради і ЛОДА, перший заступник голови якої Ростислав Замлинський брав участь в урочистому відкритті. Окрім Замлинського, відкривати відремонтовану школу приїхали голова Пустомитівської РДА Ігор Хрунь, народний депутат Богдан Дубневич (Оброшине входить до виборчого округу, де у 2014 році він балотувався) та голова Пустомитівської райради Галина Гичка, яка є близькою родичкою Богдана Дубневича.

В офіційних повідомленнях не наводився перелік виконаних під час ремонту робіт, однак того ж дня, 28 серпня, на своїй сторінці у Facebook Богдан Дубневич уточнив: «Тут зроблено ремонт фасаду та опалення, а минулого року замінено дах. Тепер школа презентабельна і гарна, а що найголовніше взимку тут буде тепло».

Нардеп Богдан Дубневич похвалився ремонтом школи

Директорка Оброшинської дитячої музичної школи Наталія Кушнір підтвердила ZAXID.NET, що під час ремонту, який завершили наприкінці серпня, у школі, зокрема, утеплили та пофарбували фасад, встановили нові батареї, зробили підігрів підлоги, також доріжку до школи замостили бруківкою.

Такий самий перелік робіт вказаний в оголошенні про тендер на капітальний ремонт, який відділ культури Пустомитівської РДА опублікував на ProZorro 17 вересня. Вартість робіт оцінено в 1,337 млн грн.

Протягом п’ятниці журналісти ZAXID.NET неодноразово намагалися отримати коментар начальниці відділу культури Пустомитівської РДА Оксани Руденко, пояснивши попередньо причину інтересу рядовим співробітникам відділу. Проте пані Руденко не відповідала на дзвінки ні на стаціонарний, ні на мобільний номери.

Натомість у суботу 22 вересня о 11:35 у системі ProZorro з’явилося повідомлення, що тендер на капітальний ремонт музичної школи в Оброшине скасований – «у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».

протокол про скасування тендеру

Втім, скасування тендеру не відміняє питання про очевидні зловживання під час ремонту. ZAXID.NET не вдалося оперативно з’ясувати назву компанії, що без тендеру провела ремонт школи. «Не знаю, що за компанія, я паперів не підписувала. Хто робив ремонт? Та пан Іван робив, пан Зеник», - сказала нам директорка музичної школи.

ZAXID.NET має намір з'ясувати усі подробиці цієї історії. Відомо, що більшість робіт за бюджетні кошти у Пустомитівському районі виконують фірми, підконтрольні Богдану Дубневичу.

Очевидно, це випадок має стати об’єктом пильної уваги з боку правохоронних органів, оскільки очевидною є спроба цинічно «освоїти» бюджетні кошти з наперед визначеним виконавцем.

Варто звернути увагу на це і голові ЛОДА Олегові Синютці, який публічно декларує нещадну боротьбу з корупцією, а його перший заступник Ростислав Замлинський свою участю у відкритті фактично легітимізує сумнівні оборудки. Зрештою, контроль за діяльністю Пустомитівської РДА входить у коло прямих посадових обов'язків очільників області

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук