Комісія ЛОДА не виявила порушень з виділенням землі біля Наварії

Голова комісії Ростислав Замлинський ввважає, що усі громадяни України мають право на першочергове отримання земельних ділянок

Створена головою ЛОДА Олегом Синюткою спеціальна комісія для розслідування можливих зловживань під час виділення землі біля озера Наварія, завершила роботу. Як повідомив ZAXID.NET перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, який очолював цю комісію, виділення землі відбулось законно та зловживань виявлено не було.

За його словами, під час роботи комісії були направлені запити у військкомат, департамент соціального захисту ЛОДА та держслужбу у справах ветеранів війни. Відтак комісія отримала підтвердження, що з 83 осіб лише 43 є учасниками бойових дій.

«Щодо решти 40, то спростувати чи підтвердити, чи вони є учасниками бойових дій не видається за можливе, бо відповідь з державної служби, яка, мабуть, є єдиною базою, ще не надійшла», – сказав Ростислав Замлинський.

Ростислав Замлинський заявив, що навіть якщо ці 40 людей виявляться не учасниками бойових дій, то все одно зловживань під час виділення землі немає.

«Зловживань не може бути, бо, згідно з земельним кодексом, кожен громадянин має право отримати ту чи іншу земельну ділянку. Якщо громадянин звертається з заявою і до заяви долучає графічний матеріал, що він просить розглянути питання щодо надання йому конкретної земельної ділянки. Під час видання розпорядження перевіряється, що це за ділянка. Видаючи розпорядження, надається право на розробку землеустрою. У цьому випадку усі, хто звернувся, були громадянами України і мали право отримати земельну ділянку», – заявив Ростислав Замлинський у телефонній розмові з кореспонденткою ZAXID.NET.

Нагадаємо, що голова ЛОДА виділив ці земельні ділянки, розглянувши клопотання учасників АТО. Коли журналісти виявили, що серед 83 осіб, прізвища яких є у розпорядженні, є не лише учасники АТО, а й бізнесмени та інші люди, що не були на фронті, це викликало обурення громадськості.

Згодом Олег Синютка заявив: «Коли я підписував розпорядження, то був свято переконаний, що ми надаємо землю учасникам бойових дій». Після виявлених журналістами фактів, голова ЛОДА зустрівся з учасниками АТО та доручив провести розслідування.

Після закінчення роботи комісії Олег Синютка збирався провести ще декілька зустрічей: з фігурантами скандального списку, а також з громадськими активістами. Саме тоді голова ЛОДА планував оголосити своє остаточне рішення стосовно виділення ділянок біля озера.

Як відомо, учасники АТО мають першочергове право на виділення земельних ділянок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук