Мережа людей, що живуть з ВІЛ активно допомагає військовим АТО

Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»  вирішила допомогти третьому батальйону територіальної оборони, який базується на території Львівської області.  Організації вдалося зібрати значну суму коштів, які витрачено на закупівлю необхідних  медичних засобів.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Протягом кількох останніх місяців організація не залишалась осторонь подій в Україні, а усіма можливими способами намагалась допомогти євромайданівцям та військовим. Збирали теплий одяг та ковдри, медичні засоби, ліки, продукти харчування та кошти. Нещодавно організація вирішила допомогти 3-му батальйону територіальної оборони, який базується на території Львівської області. За кілька днів пошуків вдалось зібрати значну суму коштів для закупівлі необхідних медичних засобів, а саме: бензогиксонії, диклофенаки, анальгіни, кардіамін, амброксоли та лейкопластирі», - розповіла фахівець зовнішніх комунікацій «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» Лідія Буляк .

До пожертв для військових АТО долучилися і мешканці садового кооперативу «Сокіл», яким вдалося зібрати 1 190 грн.  Також до акції долучилася мережа аптек «Знахар».

Лідія Буляк  зазначила, що керівництво «Знахаря» допомогло придбати ліки та медикаменти за низькими цінами, що сприяло придбанню великої кількості медичних засобів для заповнення аптечок військових.

При бажанні допомогти українським військовим, можна перерахувати гроші на банківські реквізити Приват Банку 5168 7572 2494 1627, або привезти продукти харчування, ліки чи медичні засоби до місця дислокації 3-го БТО, або до організації за адресою: вул. Лемківська, 10/1, тел./факс (032) 231-92-44; моб.0673228426.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук