Мери міст Львівщини підтримали створення регіонального сміттєвого полігону

Львівська мерія готова оплатити будівництво нового полігону ТПВ

Мери міст Львівщини підтримали створення регіонального сміттєвого полігону
фото ЛМР
Участь у засіданні Львівського регіонального відділення АМУ взяли близько двох десятків мерів

У понеділок, 20 травня, під час засідання Львівського регіонального відділення Асоціації міст України мери міст Львівщини підтримали меморандум про створення регіонального полігону ТПВ у області. Цей меморандум раніше підписали мери восьми міст Львівщини, а зараз на засіданні його підтримали близько 20 людей.

«Половина міст, які є тут, мають проблеми зі сміттям. Ми влітку мали б почати роботи по будівництву заводу. Ми отримали від ЄБРР 35 млн євро. Є висновок міністерства щодо безпечності цього заводу. Всі, хто нам допомагали, зможуть віддавати своє сміття. Але цей завод не зможе переробити сто відсотків ТПВ. Тому полігон потрібен», – сказав під час обговорення питання мер Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий нагадав, що Львівська міська рада погодилась оплатити розробку документації, а також саме будівництво полігону ТПВ, необхідна лише земельна ділянка, яку мала б надати ЛОДА.

«Лише за 2018−2019 роки ми скерували 168 листів — президенту, прем’єру, віце-прем'єру, міністру регіонального розвитку, голові ВРУ, голові ЛОДА — із проханням виконати норму закону і виділити земельну ділянку для облаштування полігону. Також у червні 2017 року держкомісія з надзвичайних ситуацій дала доручення ЛОДА виділити ділянку під полігон. Однак, ділянки, які нам пропонували, не відповідали встановленим ДБН щодо площі території, не відповідали висновкам науково-експертних груп щодо цільового використання, відстані до водних об’єктів, курортів і житлової забудови», – сказав заступник мера Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Нагадаємо, що у квітні мери восьми міст Львівщини підписали меморандум про створення спільного полігону ТПВ. Меморандум підписали представники міськрад Львова, Пустомит, Борислава, Дрогобича, Трускавця, Східниці, Нового Роздолу та Городка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук