Мерія змінить перепустки для в'їзду транспорту в пішохідну зону в центрі Львова

Нова перепустка для мешканців

З 1 вересня вступлять в дію нові перепустки для в’їзду транспорту в центральну пішохідну зону в центрі Львова. Отримати їх можна протягом серпня, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«Заміну перепусток для в’їзду транспорту у центральну пішохідну зону Львова проводимо тому, що протягом останніх двох років ми видавали перепустки старого зразка, і почали траплятися зловживання. Тому було прийнято рішення змінити перепустки, змінивши кольористику, і паралельно провести повторний реєстр мешканців і служб, які мають право на заїзд у пішохідну зону», – розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Пішохідна зона, для в'їзду до якої потрібні перепустки

З 1 вересня зелені перепустки будуть діяти для автомобілів мешканців; жовті – для автомобілів, які обслуговують підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та розвантаження чи завантаження товарів; червоні – для спецслужб і силових структур.

Старі перепустки (зліва) та нові (справа)

За словами Діля, автомобілі сфери обслуговування зможуть заїжджати в центральну пішохідну зону в час, який був визначений раніше, – з 06:00 до 11:00.

«Мешканці можуть заїжджати цілодобово, однак для них, в залежності від адреси проживання, на перепустці буде вказано три зони для паркування та вказано, де не можна паркуватися чи залишати своє авто. Мешканцям для отримання перепуски нового зразка необхідно буде надати документи, які підтверджують, що вони є власниками транспортного засобу, і проживають на території пішохідної частини», – зазначив Діль.

Перепустки видаватимуть терміном на один рік. Для мешканців і спецтранспорту вони безкоштовні, натомість щомісячна оплата для автомобілів сфери обслуговування становить 465 грн.

Для отримання перепусток нового зразка необхідно звертатися за адресою: пл. Ринок, 1, кабінет охорони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук