Мешканці двох районів Львова залишились без гарячої води

Мешканці двох районів Львова залишились без гарячої води

Мешканці Сихівського і Франківського районів Львова залишились без гарячого водопостачання, оскільки призупинено подачу газу на ТЕЦ-1, повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», передає прес-служба Львівської міськради.

Нагадаємо, «Нафтогаз України» не пролонгував угоду на постачання газу з «Львівтеплоенерго», термін дії якої завершився 31 березня поточного року. Угоду на пролонгацію цього договору «Львівтеплоенерго» підписало  і надіслало «Нафтогаз України» у березні. Однак з незрозумілих причин договір не продовжено.

Як наслідок, «Львівтеплоенерго» не виділено ліміту газу на квітень. Через це «Львівгаз» призупинив подачу газу на ТЕЦ-1, що унеможливило забезпечення гарячою водою мешканців Сихівського і Франківського районів Львова.

«Непідписання додаткових угод унеможливлює отримання лімітів (номінацій) на квітень, відповідно до положення Закону «Про ринок природного газу» та Кодексу газотранспортних систем. Заборгованості перед газовиками в нас немає. Тому сподіваємося, що цю ситуацію буде врегулювано якнайшвидше, і договір на газопостачання пролонгують без додаткових умов, а наші споживачі не матимуть незручностей через відсутність гарячого водопостачання», – розповіли у «Львівтеплоенерго».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук