Мешканці Городоччини долучились до пікетувальників у Києві

6 липня 201213230
Мешканці Городоччини долучились до пікетувальників у Києві

Сьогодні, 6 червня депутати Городоцької районної та міської рад, а також місцеві активісти взяли участь у протестних акціях в Києві проти прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики».

У вівторок, 5 липня, в м. Городок відбулося віче на захист української мови, проти прийняття законопроекту Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”. Під час віче до присутніх звернувся голова Городоцької районної ради Василь Полумацканич, який закликав мешканців району взяти участь у безстрокових акціях протесту у Львові та Києві на захист рідної мови. Василь Полумацканич заявив, що усі районні органи місцевого самоврядування Західної України ініціюватимуть і всіляко підтримуватимуть акції протесту. Також він зазначив, що за сприяння депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича буде фінансуватися довезення бажаючих приєднатися до протестувальників у Києві. Зокрема, за сприяння депутата, 5 липня ввечері з Городка на Київ вирушив перший автобус з такою групою городківчан, - про це повідомили у пресс-службі  депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича

Сьогодні, 6 липня у Києві знаходиться близько 50 мешканців району.  Окрім цього, формуються групи бажаючих підтримати українську мову для поїздки у Київ.

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Дубневич, який разом з городківчанами знаходиться зараз в Києві відзначив, що актуальність акцій протесту сьогодні є дуже гострою, оскільки саме зараз вирішується подальша доля скандального законопроекту, а акції протесту можуть стати вирішальним чинником в цьому процесі.

«Сьогодні останній день роботи сесії Верховної Ради України. Якщо ми побачимо, що мовний закон таки відправлять на підпис Президенту, свідома українська громада повинна діяти рішуче. Акції громадської непокори повинні відбуватися разом з зі збором підписів до Конституційного суду та Президента. Лише за вчора ми зібрали 6000 підписів. Якщо не прислухаються і до цього – ініціюватимемо референдум з відміни мовного закон», відзначив Ярослав Дубневич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук