Мешканці гуртожитку на Кримській, 26а досі не можуть приватизувати квартир

Головні новини Львова 05.11 Ірина Панчишин, 5 листопада 2015, 18:10 1030 0

Львівський апеляційний адміністративний суд у четвер, 5 листопада, закрив провадження у справі ТзОВ «Жек Агро» і передав справу у господарський суд.

У статуті комбінату гуртожиток на вул. Кримській, 26а у Львові є власністю трудового колективу. Але, відколи підприємства не існує, люди не можуть приватизувати квартири. Гуртожиток обслуговує ТзОВ «Жек Агро», яке не хоче, аби будинок перейшов на баланс ЛКП.

«Я не розумію, в чому заключається їхня власність у цьому гуртожитку, тому що 33 від початку проживання, поки збанкрутував комбінат, тягнулася справа 5 років. Все, що було в гуртожитку, мінялося, куплялося повністю за кошти мешканців. «Жек Агро» не проявляв жодних ініціатив», – розповідає мешканка гуртожитку Галина Осадець.

ТзОВ «Жек Агро» заявляє, що є власником гуртожитку. Втім у квітні цього року Галицький районний суд підтвердив рішення виконкому і передав гуртожиток громаді. Це дозволило б мешканцям стати господарями своїх кімнат, та підприємству це не сподобалось.

«Гуртожиток по вулиці Кримська, 26а праве крило було внесено в статутний капітал даного товариства, відтак, на нашу думку, Товариство є власником. Ми вважаємо спірними ухвали Львівської міської ради, права ТзОВ «Жек Агро» було безпосередньо порушено», – каже представник ТзОВ «Жек Агро» Ірина Седловська.

Це Товариство заснувало об’єднання «Львівагропромбуд». Воно й передало «Жек Агро» гуртожиток у статутний фонд.

«Свого часу праве крило гуртожитку було збудовано організацією, яка дослівно називалася комбінат будівельних матеріалів «Облміжколгоспбуд». Ми як правонаступники організація, яку я представляю, побудували цей об’єкт і маємо всі документи, які це підтверджують», – пояснює представник об’єднання «Львівагропромбуд» Павло Галич.

Апеляційний адміністративний суд, де сьогодні, 5 листопада, розглядали скаргу ТзОВ «Жек Агро», закрив провадження у справі.

«Даний спір повинен розглядатися в порядку господарського судочинства. Позивачі мають право звернутися в господарський суд і доводити там, що вони мають право на цей гуртожиток», – заявив головуючий суддя І. Яворський.

«Львівським апеляційним адміністративним судом підтверджено те, що ТзОВ «Жек Агро» і «Львівагропромбуд» не мають жодних прав на спірне крило гуртожитку. Всі проживають там на законних підставах. Тобто всі мешканці працювали раніше на заводі і відповідно належним чином реалізовують свої права», – розповідає начальник відділу правової експертизи юридичного управління Ірина Вовк.

Втім позивачі зупинятись не хочуть і подаватимуть касацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук