Мешканці Львівщини знову отримуватимуть пільговий скраплений газ

З 1 вересня ПАТ «Львівгаз» відновлює постачання скрапленого газу за пільговими цінами на території Львівської області. Отож, цей вид палива реалізовуватимуть для потреб споживачів за новою ціною, яка становитиме 170 грн за балон ємкістю 21 кг.

Це стало можливо завдяки участі підприємства у спеціалізованих аукціонах, які відбулися 12 та 21 серпня, йдеться в повідомленні прес-служби «Львівгазу». На них підприємство закупило приблизно 343 тонни скрапленого газу. Цього, запевняють, вистачить, аби забезпечити приблизно двомісячну потребу споживачів Львівщини.

«У зв’язку з підвищенням закупівельної вартості та збільшенням тарифів на транспортування, приблизно на 18% зросла вартість реалізації скрапленого газу», – повідомив голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

Відповідно, пільгова вартість одного балону газу на сьогодні становить 170 грн, тоді як його комерційна ціна сягає 380 грн за балон.

Нагадаємо, що з лютого 2014 року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводилися. Через це у Львівській області виник дефіцит цього виду палива і понад 50 тисяч сімей взагалі залишилися без газопостачання.

Як відомо, відповідно до постанови Кабміну №1064, скраплений газ для забезпечення комунально-побутових потреб населення області ПАТ «Львівгаз» закуповує на спеціалізованих аукціонах за цінами виробників, що дає можливість реалізовувати його споживачам за ціною, яка є вдвічі меншою ніж комерційна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук