«Межигір'я» заборгувало за електроенергію 11 млн

«Межигір'я» заборгувало за електроенергію 11 млн
фото Wikipedia
Інтер'єр резиденції Межигір'я

Резиденція «Межигір'я» продовжує безоплатно споживати електроенергію, а її борг перед ПАТ «Київенерго» станом на 1 липня перевищив ₴11,1 млн.

Про це повідомила прес-служба «Київенерго».

«Люди, які контролюють територію і майно (у тому числі високовольтне обладнання підстанції «Прибережна»), спочатку вели переговори про відстрочення погашення боргу і можливості його реструктуризації, а комендант «Межигір'я» Денис Тарахкотелик обіцяв зробити кроки щодо врегулювання питання заборгованості», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що оплату досі так і не здійснили.

За словами представників «Київенерго», ситуація ускладнюється також тим, що енергетична компанія не має юридичних підстав для укладення договору на постачання електроенергії з громадською організацією «НПУ Межигір'я», яка створена активістами, що проживають на території резиденції, з причини того, що організація не надала жодних правовстановлюючих документів на об'єкти в «Межигір'я».

«Компанія постійно інформувала про ситуацію, що склалася, виконавчу і законодавчу владу України - Верховну раду, Кабінет міністрів, Фонд держмайна, МВС, Мінпаливенерговугілля, НКРЕКП та інші міністерства і відомства. Однак досі для вирішення цього питання не зроблено жодних дієвих заходів і ситуація залишається неврегульованою», - підкреслили у прес-службі.

Наразі «Київенерго» розглядає можливість розірвання договору з ТОВ «Танталіт» і припинення постачання електроенергії на територію «Межигір'я».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук