Михайло Добкін вийшов з «Опозиційного блоку»

Інший нардеп від цієї політисили — Вадим Новинський— оголосив про перехід в опозицію всередині фракції

Михайло Добкін та Вадим Новинський

Голосування за судову реформу у Верховній Раді призвело до конфліктів всередині фракції «Опозиційного блоку». Зокрема, нардеп Михайло Добкін оголосив, що залишає лави однойменної партії, а депутат Вадим Новинський заявив про створення окремої опозиційної платформи всередині фракції.

Як написав у себе в Facebook Михайло Добкін, від 3 жовтня він – безпартійний. Обурення нардепа викликало голосування за судову реформу його колег по фракції «Опозиційного блоку», яку підтримали 20 з 43 депутатів цієї політсили. Сам Добкін разом Новинським проголосували проти.

Нардеп повідомив «Українській правді», що вже написав заяву. При цьому, він відмовився пояснити, що саме стало причиною подібного рішення.

Як повідомив сайт LB.ua, Вадим Новинський заявив, що не згоден з позицією фракції щодо голосування за судову реформу.

«Частина нашої фракції голосувала за цей законопроект, що дозволяє Президенту контролювати судову владу. Я з цим категорично не згоден, я буду вимагати скликання виконкому нашої партії і скликання з'їзду, щоб і виконком, і з'їзд дали оцінку тому, що відбулося в цьому залі», – сказав Новинський.

«Я висловлюю незгоду з діями частини народних депутатів від фракції Опозиційного блоку, з керівництвом нашої фракції й оголошую про те, що ми з колегами-однодумцями, які не голосували за цю судову реформу або голосували проти неї, будемо створювати опозиційну платформу всередині Опозиційного блоку», – заявив він.

При цьому Новинський підкреслив, що не йдеться про розкол фракції, оскільки вона залишається «командою однодумців».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук