Михайло Шоломицький склав повноваження депутата Львівської міськради

18 листопада 20089810

Член громадської партії "Пора" Михайло Шоломицький склав повноваження депутата Львівської міської ради, натомість депутатство набув член ГП "Пора" Андрій Мисик. Про це сьогодні, 18 листопада, на перс-конференції повідомив голова фракції ГП "Пора" у Львівській міській раді Петро Адамик.

"Пора" виконує свої обіцянки. Чиновник не повинен бути депутатом, а депутат не має бути чиновником. "Пора" ніколи не трималася і не тримається за посади і місця у списках", - запевнив Петро Адамик.

За словами Михайла Шоломицького, він склав повноваження депутата, оскільки змушений приділяти основній праці (працює у сфері комерційної нерухомості) більше часу, що "може перешкоджати якісному виконанню обов’язків ним, як депутатом".

Як запевнив Андрій Мисак, перші його кроки - це праця над розробленням антикризових заходів у Львові. "Ми є прихильниками ринкової економіки. В основу антикризових заходів буде покладено план подолання щонайменше двох негативних явищ - росту безробіття та зниження підприємницької активності. Отже, "Пора" пропонує такі основні кроки: створити резервний фонд з метою забезпечення життєдіяльності міста (місто має виступити замовником громадських робіт з подобовою оплатою праці). Також сприяти активізації підприємництва у Львові", - заявив А.Мисак.

Андрій Мисак працюватиме у комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради.

Довiдка ZAXID.NET

Андрій Мисик народився 10.07. 1967 у м. Львові. 1990-1993 - проживав в Торонто (Канада). Працював у підрозділі українсько-канадського спільного підприємства "МІСТ" - "Meest Economic Development Corp" на посаді генерального менеджера. Сфера діяльності підприємства - торгівля, телебачення, туризм. 1993-1994 - займав посаду генерального продюсера телевізійної програми "Ukraine Today" - щотижнева телевізійна програма на території США, Канади. 1995 - заснував ТзОВ "Галицька спілка" у Львові, працював на посаді директора. Сфера діяльності - виробництво і торгівля меблями. З 2005 р. - член ГП "ПОРА".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук