Міліціонери Рівненщини збунтувалися проти нового керівника

Volodymyr Balyta, 7 березня 201422640
Міліціонери Рівненщини збунтувалися проти нового керівника

Колектив Управління МВС України у Рівненській області звернулися з листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням звільнити з посади начальника УМВС України у Рівненській області полковника міліції В’ячеслава Чайку.

У листі до Авакова, яке підписав весь колектив рівненської міліції, правоохоронці просять повернути на посаду колишнього керівника УМВС полковника міліції Дмитра Лазарєва. Міліціонери зазначають, що «це достойний, порядний керівник, якого підтримує весь колектив УМВС України в Рівненській області та прагне з ним працювати і надалі».

«Громада Рівненщини висловила свою незгоду щодо такого призначення очільника обласної міліції, і висунула вимогу щодо затвердження його кандидатури на народному віче. Незважаючи на це, новим керівником була проігнорована думка громадськості і він приступив до виконання своїх обов’язків», – йдеться у листі.

Окрім цього, правоохоронці зазначають, що полковник міліції В’ячеслав Чайка за час своєї минулої роботи в управлінні не здобув авторитету серед співробітників, не виявив належного рівня компетентності.

«Чайка планує кадрові зміни і «реанімацію» колишніх співробітників органів внутрішніх справ, яких не підтримує більшість нині працюючих офіцерів», – йдеться у листі до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Із листом, який підписав весь колектив  УМВС України в Рівненській області, до міністра внутрішніх справ можна ознайомитися на сайті обласного управління міліції.

Нагадаємо, що В’ячеслава Чайку призначили на посаду начальника Управління МВС України у Рівненській області 4 березня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук