Мінфін обмежить надбавки чиновникам-реформаторам рівнем ₴60 тис. на місяць

Міністерство фінансів

Міністерство фінансів України пропонує обмежити розмір надбавки чиновникам за особливо важливу роботу рівнем 60 тис. грн на місяць. Відповідне обмеження пропонується закріпити постановою Кабінету міністрів, проект якого розміщений на веб-сайті відомства.

«Розмір надбавки за виконання особливо важливої ​​роботи визначається з урахуванням виконання індикаторів і не може перевищувати 60 тис. грн на місяць», - вказано в документі.

Проект постанови передбачає, що додаткова стимулююча виплата держслужбовцям, які включені до складу команди фахівців з питань реформ (надбавка за виконання особливо важливої ​​роботи), здійснюється в межах фактичних надходжень до спеціального фонду держбюджету на оплату праці з метою посилення мотивації до високопрофесійної, результативної і високоякісної роботі.

При цьому мова йде про використання коштів, що надійшли до держбюджету в рамках програм допомоги Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій та донорських установ на оплату праці державних службовців.

Проект також передбачає, що посади фахівців з питань реформ в рамках організаційних структур державних органів і їх кількість (в залежності від цілей, завдань і функцій команд фахівців з питань реформ, а також штатної чисельності держорганів) визначаються Кабміном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук