Мінфін запускає єдиний рахунок для митних платежів

У Мінфіні повідомляють, що запровадження єдиного рахунку має спростити умови ведення бізнесу

ЕкономікаЮрій Братюк, 22 січня 20195200

Міністерство фінансів України повідомило, що з 23 січня єдиний казначейський рахунок для митних платежів запрацює у тестовому режимі.

У міністерстві зазначають, що наразі ж кожна митниця має власний рахунок, що створює незручності для бізнесу. Проте з єдиний казначейський рахунок для митних платежів у тестовому режимі працюватиме для Київської міської та обласної митниць. З 18 лютого до 15 березня — тестовий режим роботи рахунку для митниць працюватиме також для решти українських митниць.

з 16 квітня всі підприємства, які здійснюють міжнародну діяльність та торгівлю, в обов’язковому порядку будуть сплачувати митні платежі на єдиний рахунок у казначействі.

У Мінфіні повідомляють, що запровадження єдиного рахунку має спростити умови ведення бізнесу для експортерів та імпортерів. Зокрема це дозволить суттєво скоротити час на проходження митного оформлення, чітко регламентувати процедуру перерахування до держбюджету платежів, що вносять під час митного контролю, а також сприяти веденню бізнесу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук