Міністерство екології запустило бота, який надаватиме екологічні дані про підприємства України

Міністерство екології запустило бота, який надаватиме екологічні дані про підприємства України
SaveEcoBot є результатом співпраці Міністерства екології з групою активістів Save Dnipro

Міністерство екології у співпраці з групою активістів Save Dnipro презентували перший в Україні екологічний бот SaveEcoBot, який здатен надавати екологічні дані із будь-якої області України про конкретне підприємство.

Про це повідомив Урядовий портал.

Міністерство екології у співпраці з групою активістів Save Dnipro презентували перший в Україні екологічний бот SaveEcoBot, який здатен надавати екологічні дані із будь-якої області України про конкретне підприємство

Програма дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про дозволи на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря підприємствами-забруднювачами 1, 2 та 3 груп, спеціальні дозволи на користування надрами та водокористування, а також інформацію про ліцензії на поводження з небезпечними відходами і дані щодо суб’єктів господарювання із податковим боргом.

«Екологічний бот – це приклад синергії органів влади і громадської ініціативи. Раніше ці реєстри були закриті, окрім реєстру ОВД. Він запрацював півроку тому. Тобто у громадськості не було можливості отримувати необхідну інформацію. Зараз Мінприроди активно працює з відкриттям усіх даних. Це один із головних наших пріоритетів. Ми розраховуємо, що екобот стане помічником у цій історії», - резюмував міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

На цьому етапі SaveEcoBot працює в Telegram і найближчим часом буде доступний в усіх інших популярних месенджерах — Facebook Messenger, Skype та Viber.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук