Міністерство освіти заперечило запровадження «Курсу юного патріота» для школярів

Міністерство освіти заперечило запровадження «Курсу юного патріота» для школярів

Міністр Сергій Квіт заявив, що Колегія міністерства освіти і науки України не присвоювала грифу «схвалено для використання у середніх загальноосвітніх школах» посібнику «Курс юного патріота» з додатком до нього. Про це Квіт написав на своїй сторінці у Facebook.

«Схвалення цих додаткових навчальних матеріалів підписав тодішній директор ліквідованого Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод», – уточнив міністр.
Зазначимо, 26 серпня у Києві було презентовано навчальний посібник з патріотичного виховання «Курс юного патріота» для дітей віком від 9 років.

Автор посібника Максим Колесніченко заявив, що посібник отримав всі необхідні дозволи, пройшов усі кваліфікаційні комісії і має статус МОНу «схвалено для використання у середніх загальноосвітніх школах», повідомив УНІАН.

За поясненням психолога, методологія програми курсу заснована на принципах терапевтичної роботи з психологічними травмами учнів 3-11 класів, що є причиною їх протестної поведінки та особистої соціальної дезорієнтації. Колесніченко додав, що курс відходить від радянських стандартів патріотичного виховання як ідеологічного вишколу. Натомість він пропонує діалогічний підхід, заснований на цінностях та зацікавленнях дітей відповідного віку.

З нового навчального року «Курс юного патріота» буде впроваджуватися у навчальний процес однієї з київських загальноосвітніх шкіл. Як повідомила, куратор програми «Я – юний патріот» Леся Шавловська, 1 вересня  31 примірник «Курсу юного патріота» буде передано учням загальної спеціалізованої школи №200 ім. Василя Стуса, де його почнуть впроваджувати у навчальний процес.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук