<

Міністр оборони звільнив начальника Центру забезпечення ЗСУ

Через недостатнє постачання армії притягнуті до відповідальності 14 високопосадовців Міноборони і Генштабу

Міністр оборони звільнив начальника Центру забезпечення ЗСУ
фото ТСН
Міністр оборони Степан Полторак

Через недостатнє постачання необхідними ресурсами ЗСУ міністр оборони Степан Полторак звільнив начальника Центру забезпечення структурних підрозділів Міноборони та Генштабу, а також віддав наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності ряду керівників департаментів.

Про це Полторак заявив під час засідання колегії Міноборони, передає «Інтерфакс-Україна».

«Керівництво міністерства оборони усвідомлює всі виклики, пов'язані з недобросовісним постачанням армії матеріально-технічними ресурсами. За кожним фактом порушень я вже прийняв рішення», - заявив Полторак.

Він також розповів, що до дисциплінарної відповідальності притягнуті 9 керівників департаментів Міноборони та 5 керівників департаментів Генштабу.

За його даними, співробітники Міноборони несвоєчасно виплачують бійцям АТО нагороди за знищену техніку противника, а також несвоєчасно оформляють документи. Крім того існують проблеми з продовольчим та матеріальним забезпеченням армії.

Начальник департаменту фінансового департаменту Міноборони Іван Марко спробував пояснити, чому виникають проблеми у грошовому забезпеченні військовослужбовців - учасників АТО.

За його словами, це обумовлено в основному частою ротацією, несвоєчасним введенням в дію наказів і проблемами з доставкою зарплатних карток на передову.

Перервавши його виступ, Полторак заявив: «Ваше завдання - контролювати ситуацію з фінансуванням. Якщо будуть такі ж випадки в наступному місяці - я прийму відповідне рішення й щодо вас».

«А про проблеми фінансування армії я маю дізнаватися не від волонтерів або зі ЗМІ, а в першу чергу від вас... Відповідальність також лежить на кожному командирові. Якщо комусь з вас так важко працювати, то вихід є - в зоні АТО - може там ви почнете працювати», - додав глава оборонного відомства.

Як повідомлялося, 19 травня міністр оборони звернувся до прем'єра Арсенія Яценюка з проханням виділити додатково ₴7,7 млрд для задоволення нагальних потреб Збройних сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук