Міністр освіти подякувала США за підтримку реформ української освіти

Міністр освіти подякувала США за підтримку реформ української освіти
фото УНІАН
Після впровадження проекту «Нової української школи» на українську середню освіту чекають зміни, - Гриневич

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з послом США в Україні Марі Йованович впровадження «Нової української школи», а також розвиток академічної мобільності та співпрацю з USAID. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

«Підтримка, яку ми отримуємо від американської сторони, має важливе значення для наших зусиль з проведення реформи і розвитку освіти. Ви вже знаєте багато про Україну, але я сподіваюся, що наша сьогоднішня зустріч дасть вам ширше розуміння змін в системі освіти», - зазначила Гриневич.

Вона наголосила, що у зв'язку із впровадженням проекту «Нової української школи» на українську середню освіту чекають зміни.

Лілія Гриневич також подякувала посольству США і USAID за запуск та підтримку спільних освітніх проектів у 2016 році. Зокрема, йдеться про пілотний проект щодо вступу в магістратуру за спеціальністю «Право» з використанням технологій ЗНО, що проходило у 9 українських університетах під час вступної кампанії цього року. «Для нас цей проект важливий не лише з точки зору підвищення якості вищої освіти в Україні, а й з огляду на виховання суспільства з нульовою толерантністю щодо корупції. Для того, щоб викорінити це явище з українського суспільства нам, передусім, потрібно мати висококваліфікованих та чесних юристів», - зазначила вона.

Крім того, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей додав, що програма обміну школярів «FLEX» є дуже важливою для України, і було б добре поширити цю практику на українських учителів, які хочуть ознайомитися з освітньою системою США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук