Міністр юстиції пообіцяв звільнитися через низьку зарплату

Денис Малюська заявив, що звільниться, якщо йому не піднімуть зарплату «хоча б до 80 тис. грн»

СуспільствоАндрій Стець, 12 грудня 20196871
Денис Малюська заявив, що в нього четверо дітей і «це потребує коштів»

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що його не влаштовує 29 тис. грн зарплати, і він звільниться, якщо її не збільшать мінімум до 80 тис. грн. Про це він заявив в інтерв'ю «24 каналу».

«З такою низькою зарплатою, яка в мене була в перші місяці – це 16 тис. – за моїми розрахунками, мені мало би вистачити прожити рік. В мене є з попередньої, слава Богу, роботи нормальні заощадження: пенсійні і такі… Це була міжнародна організація, тому я сплачував не у місцевий пенсійний фонд, а в Штатах акумулювалися кошти. А так – мої витрати стандартні щомісячні істотно більшими були. Не менше 100 тисяч на місяць я раніше витрачав. Відповідно, зараз ми витрачаємо менше, намагаючись економити. Але все одно це вкрай складно», – зазначив Малюська.

З того часу зарплату міністра було підвищено до «приблизно 29 тис. грн».

«Але от останнього місяця ми домовилися про надбавки. І багато хто з міністрів їх отримав. У мене вже приблизно 29 тис. грн. Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тис. – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів», – зазначив Малюська.

Він зазначив, що в уряді готові підвищувати зарплату і це важливо для міжнародних інвесторів.

«Є консенсус усередині уряду. І ба більше, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україні, постійно в нас про це запитують. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе за рахунок чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов'язання. Ми так не працюємо. Відповідно, у нас немає іншого виходу, крім як підвищити заробітну плату», – додав міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук