Міністра енергетики більше трьох годин допитували в ГПУ

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 листопада 20141740

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан більше трьох годин перебував у головному слідчому управлінні ГПУ на допиті.

Про це в понеділок, 10 листопада, передає корреспондент УНН.

На запитання журналістів, у якій справі його допитували, Юрій Продан відповів: «Досліджується питання щодо придбання вугілля нашими компаніями...».

Міністр енергетики зазначив, що дуже важливим, з точки зору енергетичної безпеки країни, є сьогодні постання вугілля з альтернативних джерел.

«Тому, звісно, постачання з альтернативних джерел є важливим, якщо це не є Росія, а Росія може припинити за рішенням керівництва, як постачання газу так і вугілля... Звісно, це вугілля є дорогим, але процес формування ціни повинен бути прозорим», — сказав він.

Юрій Продан наголосив, що компанія, яка закуповувала вугілля, опублікує контракт для того, щоб усі побачили, що процес закупівлі є прозорим і зрозумілим.

На уточнення журналістів, яка ціна на вугілля з ПАР, міністр відповів: «Ціна буде опублікована у контракті. Сьогодні, наскільки мені відомо, трейдер звернувся до компанії «Укрінтеренерго» і попросив опублікувати цей контракт».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук