Мінкульт обмежить візуальну рекламу біля пам'яток архітектури

КультураДарина Цвях, 16 червня 20152280
Мінкульт обмежить візуальну рекламу біля пам'яток архітектури

Нова редакція  закону про охорону культурної спадщини (законопроект № 1553 «Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО)») передбачає надсуворі обмеження щодо візуальної реклами у безпосередній близькості від пам'яткоохоронних об'єктів у буферних зонах. Про це розповів міністр культури В'ячеслав Кириленко. На його думку, цей документ носитиме революційний характер, повідомляє «Телекритика».

«Нова редакція закону про охорону культурної спадщини готова на 60%. Оскільки моє бачення нового закону - це радикальна дерегуляція і децентралізація, то на цьому етапі потрібно залучити ще більш широке коло громадськості. Я провів перші переговори, аби до напрацювання цього законопроекту долучити Реанімаційний пакет реформ, оскільки в разі ухвалення це буде один із достатньо революційних законопроектів», - зазначив Кириленко.

За його словами, цей закон, з одного боку, надасть додаткові повноваження місцевому самоврядуванню, з іншого - розвантажить чиновників від невластивих їм функцій, особливо дозвільно-регуляторних, і посилить санкції та пам'яткоохоронні режими щодо об'єктів ЮНЕСКО.

Віце-прем'єр-міністр також поінформував, що законопроект планується внести на розгляд наступної сесії парламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук