Міноборони готове ввести військові звання за стандартами НАТО

Міністерство оборони України розробило законопроект, який передбачає підвищення ролі сержантського і старшинського складу ЗСУ відповідно до стандартів НАТО, повідомила речниця Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк.

За її словами, які наводить УНІАН, зараз на розгляді в Адміністрації президента, Верховної Ради і Кабінету міністрів знаходиться 26 проектів нормативно правових актів, що забезпечують реалізацію реформ в сфері оборони.

«Зокрема, планується до розгляду в парламенті проект закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо військових звань військовослужбовців”. Він покликаний підвищити роль сержантського і старшинського складу Збройних сил України в навчанні, вихованні, підготовці особового складу і виконання завдань за призначенням відповідно до стандартів НАТО», – сказала вона в п’ятницю, 9 червня.

«Документ передбачає встановлення нових військових звань сержантського і старшинського складу», – додала Гаврилюк.

Вона також сказала, що це такі нові армійські військові звання, як «штаб-сержант», «майстер-сержант», «старший майстер-сержант», «головний майстер-сержант», а також корабельні військові звання: «штаб-старшина», «майстер-старшина», «старший майстер-старшина» і «головний майстер-старшина». З цією метою законопроектом вносяться зміни в закон «Про військовий обов’язок і військову службу», статут внутрішньої служби і дисциплінарний статут ЗСУ.

Нагадаємо, Верховна РАДА визначила курс на вступ України до НАТО основою зовнішньої політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук