Міноборони підвищить вимоги при наборі контрактників до ЗСУ

Необхідності в проведенні чергової хвилі мобілізації на сьогоднішній день немає

СуспільствоАндрій Стець, 18 квітня 20164040

Міністр оборони України Степан Полторак заявив про посилення вимог при наборі контрактників у Збройні сили України (ЗСУ). Про це Полторак повідомив під час брифінгу в понеділок, 18 квітня, пише «РБК-Україна».

«Сьогодні вже, на дану хвилину, сьогодні вранці мені доповіли про стан підписання контрактів - закликати на контракт 20 тис. особового складу. Ця цифра збільшується щодня. Ми розраховуємо, що кожен місяць ця цифра становитиме 5-7 тис.», - повідомив Полторак.

Степан Полторак припустив, що збільшення особового складу в лавах контрактників пов'язано з рішенням уряду про збільшення грошового забезпечення в ЗСУ.

«В минулому році чисельність особового складу, який призивався на службу за контрактом, у місяць було 200-300, зараз ця цифра я вважаю, вражаюча. Тим більше ми не беремо всіх підряд, ми проводимо відбір і перевагу мають військовослужбовці, які (а їх близько 60-70%) мають бойовий досвід. Все це дає можливість не говорити про 7 хвилю мобілізації. Ми на сьогодні вже звільнили 4-ту хвилю. Призвали на контракт 20 тис., а звільнили майже 30 тис. осіб, не проводячи мобілізацію», - додав він.

Також Полторак зазначив, що необхідності в проведенні чергової хвилі мобілізації на сьогоднішній день немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що якщо в України виникне необхідність у проведенні мобілізації, то вона буде єдиною в 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук