Міноборони стверджує, що не має боргів перед військовими

СуспільствоАндрій Стець, 23 квітня 20162661
Міноборони стверджує, що не має боргів перед військовими
фото УНІАН

У Міноборони заявили, що заборгованості з виплати грошового забезпечення станом на 15 квітня 2016 року немає. Про це повідомили у Департаменті фінансів Міністерства оборони України під час «гарячої» телефонної лінії.

«Заборгованості з виплати грошового забезпечення станом на 15 квітня 2016 року немає. За січень - квітень поточного року Міноборони профінансовано відповідно до помісячного розпису в сумі 16 млрд гривень», - заявили представники МОУ, пише «Українська правда».

За даними відомства, у березні-квітні поточного року у війська перераховано понад 1 млрд гривень для проведення розрахунків з військовослужбовцями четвертої хвилі мобілізації, які підлягають звільненню.

«Що стосується винагороди за участь в АТО - кошти з державного бюджету і на зазначену виплату отримані в повному обсязі», - заявили у міністерстві.

«Військовослужбовцям виплачується винагорода за безпосередню участь в АТО в залежності від району виконання завдань: на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів - 4,2 тис гривень, в інших районах проведення АТО – 1,2 тис. гривень за повний місяць. Цього року збільшення розміру винагороди не планується», - зазначили у Міноборони.

Також у МОУ повідомили, що у 2016 році Міністерству оборони на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців передбачено 687,3 млн гривень

«За рахунок зазначеного ресурсу планується отримати 1154 квартири. Крім того, заплановано 22 млн гривень на виплату компенсації військовослужбовцям за неотримане житло», - повідомили у Міноборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук