З початку року на контрактну службу записалися 22 тис. осіб, – Порошенко

Президент України переконаний, що необхідності в черговій мобілізації немає

На військову службу за контрактом вже вдалося залучити 22 тис. військовослужбовців, а тому необхідності в черговій хвилі мобілізації немає. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з адміністративно-господарським активом Запорозької області в п'ятницю, 22 квітня, пише «Інтерфакс-Україна».

«Зараз, попри те, що говорили, що я маю з січня оголосити чергову хвилю мобілізації, замість цього я прийняв рішення, у тісній співпраці з урядом, волонтерами, обласними керівниками ми прийняли рішення, про збільшення грошового забезпечення. Починаючи 1 січня цього року, мінімальне грошове забезпечення військових становитиме 7 тис. гривень. Результат - від 1 січня до лав армії на контрактну службу прийшло 22 тис. військовослужбовців», - сказав він під час.

Президент зазначив, що ці військові не мають проблем з дисципліною, вони добре мотивовані, більшість з них мають бойовий досвід.

«Серед них немає злочинців, порушників військової дисципліни, абсолютна більшість з них пройшла АТО. І тепер немає необхідності в дорогому і тривалому навчанні, вони вже всі знають. Ще раз підкреслю - вони всі прийшли добровільно», - зазначив Порошенко.

Порошенко також наголосив на неможливості спрямування коштів з рахунків колишніх чиновників на оборонні потреби країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук