Міноборони створить спецслужбу внутрішньої безпеки

СуспільствоОксана Руда, 30 серпня 20143130

Міністерство оборони України створить спецслужбу внутрішньої безпеки. Про це повідомив міністр оборони Валерій Гелетей на сторінці в Facebook у суботу, 30 серпня.

«Сьогодні, як ніколи, важливо позбутись російської «п'ятої колони» в українських Збройних Силах та Міноборони, а головне – у частинах та підрозділах залучених до АТО. Враховуючи вимоги часу, лише силами правоохоронних органів це зробити поки що не вдається. Для виявлення та знешкодження ворожої агентури, фактів невиконання бойових наказів командирів та випадків дезертирства в моєму безпосередньому підпорядкуванні створюється спеціальна Служба Міноборони. Вона буде дещо подібною на СМЕРШ і працюватиме в першу чергу на передовій та у органах військового управління. Найближчим часом ми побачимо результати її роботи», – написав він.

Зазначимо, СМЕРШ (скорочення від «Смерть шпигунам) – назва ряду незалежних один від одного контррозвідувальних організацій в Радянському Союзі під час Другої світової війни.

Між ти міністр оборони наголосив на важливості нерозголошення інформації у інтернеті та по мобільному телефону про оперативну ситуацію (час та маршрути руху колон, кількість особового складу та приналежність їх до тих чи інших військових частин, тип та кількість озброєння та військової техніки тощо).

«Люди мабуть не усвідомлюють рівня загрози, яка спричиняється такими діями і несуть особливу небезпеку боєздатності військ», – сказав Гелетей.

Водночас він зазначив, що як тільки небезпека для українських підрозділів мине – уся відкрита інформація буде оприлюднена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук