Міноборони відзвітувало про повне виконання плану призову на строкову службу в ЗСУ

СуспільствоАндрій Стець, 22 листопада 20164960
До списків особового складу ЗСУ зараховано близько 8 тис.осіб

План призову громадян на строкову військову службу у Збройних силах України (ЗСУ) повністю виконано. Про це заявив заступник міністра оборони генерал-майор Олег Шевчук, повідомляє прес-служба уряду у вівторок, 22 листопада.

«До списків особового складу Збройних сил України зараховано близько 8 тис. осіб молодого поповнення. Вони проходитимуть військову службу у військових частинах і підрозділах, розташованих поза межами району проведення Антитерористичної операції», – зазначив він.

Нагадаємо, на початку жовтня в Україні стартував осінній призов на строкову військову службу, який мав тривати до 30 листопада.

Тоді зауважувалося, що до лав ЗСУ та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде призвано 13 908 осіб. Із них до ЗСУ направлять 7 908 осіб, до Національної гвардії - 5 тис. осіб, до Державної спеціальної служби транспорту - 1 тис. осіб.

Обсяг видатків на одного призовника становить 2 993 гривень 13 копійок, з них 2 900 гривень - для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу та 93 гривні 13 копійок - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук