Міноборони встановило виплату військовим для вирішення соціально-побутових питань

Виплата встановлена у розмірі одного окладу

Спеціально створена експертна група повинна буде визначати випадки, що вимагають обов'язкової виплати допомоги

Міністерство оборони України визначило виплату матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного окладу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

Як розповіли у відомстві, 18 лютого було підписано наказ №45 «Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2020 рік».

Водночас з урахуванням існуючих розмірів окладів за військовим званням триває робота щодо вдосконалення процедури виплати матеріальної допомоги.

«Було створено робочу групу під керівництвом першого заступника міністра оборони, яка напрацьовує концептуальні зміни в системі грошового забезпечення військовослужбовців, де розмір грошового забезпечення та матеріальної допомоги військовослужбовця визначається залежно від окладу за військовим званням», – йдеться у повідомленні.

Відтепер спеціально створена експертна група повинна буде визначати випадки, що вимагають обов'язкової виплати допомоги з чіткими критеріями при прийнятті відповідних рішень для керівників і командирів військових частин.

Згідно з повідомленням, подібна ситуація з виплатами існує не один рік, адже забезпечення виплатами всім військовослужбовцям у повному обсязі вимагає значного фінансового ресурсу.

Причиною видання наказу був результат аналізу реального стану виплати такої допомоги в 2019 році, згідно з яким виплату не отримали більше третини військових через нечітко сформульованих критеріїв виплати. У Міноборони наголосили, що це сприяло корупційним проявам та викликало соціальну напруженість у Збройних силах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук