Міноборони звільнило фотографа Муравського через скандал з його постановочними знімками

Волонтерові подякували за пророблену роботу

Скандальна фотографія Муравського, яка стала причиною його звільнення

Міністр оборони Степан Полторак вирішив звільнити фотографа та волонтера Дмитра Муравського з посади радника через резонанс навколо його фотознімку. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

У повідомленні зазначається, що міністерство подякувало Муравському за роботу, а також за переданий банк фотографій, які «міністерство жодного разу не позиціонувало як документальні або як фото реальних бойових дії».

Дмитро Муравський запропонував міністрові оборони України створити Інформаційно-координаційний центр, до роботи у якому планувалося залучати на волонтерських засадах фотографів, відеооператорів, художників, режисерів та сценаристів з метою надання їм можливості створювати якісний контент про Збройні Сили. Для організації цієї роботи 16 червня цього року Дмитра Муравського призначили на посаду радника на громадських засадах.

Водночас у відомстві зауважили, що дотримуються безкомпромісності та прозорості у війні з російською агресією, тому до фальшувань не вдаються.

«Всі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони, та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій, та не заявляло про це офіційно - про це казав сам автор», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, навколо знімку Муравського, який розповсюджувався у мережі, як зображення реальних бойових дій у Широкиному ось уже кілька днів триває скандал. Колеги запідозрили фотографа у постановці кадру, сам Муравський у розлогому пості ці звинувачення спростував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук