Міносвіти: Новий порядок виплати стипендій має запрацювати з 1 січня

Студенти

Міністерство освіти і науки розробляє нову, більш раціональну систему виплати стипендій в Україні. Вона має запрацювати з 1 січня 2017 року. Про це сьогодні на брифінгу у Києві заявив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, пише «Інтерфакс-Україна»

«Очевидно, буде змінено систему виплати стипендій. Стипендії орієнтовно будуть отримувати всі студенти за високі надзвичайні успіхи в навчанні. Можливо, гарантована буде стипендія для інженерних, природничих, освітніх спеціальностей, там проблеми з набором. І стипендія для тих, хто успішно навчається, але сім'я має невисокі доходи», - сказав він.

Ковтунець уточнив, що «стипендії будуть, але порядок виплати буде більш раціональний».

За його словами, така система ще не розроблена Міносвіти. «Цей новий порядок буде найближчим часом, це має діяти з 1 січня», - додав він.

Раніше Міністерство фінансів повідомило Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також аспірантам та докторантам.

Розмір звичайної стипендії для студентів вищого навчального закладу 3-4 рівнів акредитації становить 825 гривень на місяць. Нагадаємо, Мінфін запропонував скасувати стипендії для частини студентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук