Міносвіти пропонує школам взяти участь у безкоштовних мовних таборах GoCamp

Наступного року 550 українських шкіл вивчатимуть іноземні мови із волонтерами

Міносвіти пропонує школам взяти участь у безкоштовних мовних таборах GoCamp
Наступного року 550 українських шкіл проведуть табори GoCamp

У 2020 році 550 українських шкіл зможуть запросити до себе іноземних волонтерів, щоб разом з ними організувати пришкільні мовні табори у форматі GoCamp. Наразі триває попередня реєстрація, основна ж розпочнеться 18 листопада, – про це у вівторок, 22 жовтня, повідомило Міністерство освіти.

Попередня реєстрація для всіх охочих розпочалася 17 жовтня і триватиме до 17 листопада.

Зазначається, що на цьому рівні реєстрація не означає подачу заявки на GoCamp 2020 і не зобов'язує кандидатів надалі організовувати табір. Організатори планують визначити кількість потенційних учасників та пояснити зацікавленим учасникам умови проведення таборів.

«Усі школи, які подадуться на попередню реєстрацію, об'єднають у Вайбер-групі. А вже на початку листопада організатори почнуть пояснювати особливості цьогорічної програми та умови участі. Вони також допомагатимуть у підготовці заявок для основної реєстрації та відповідатимуть на уточнювальні запитання», – додають у міністерстві.

Основна ж реєстрація триватиме з 18 листопада до 15 грудня.

Табори GoCamp планують провести в три етапи: з 1 до 12 червня (200 шкіл), з 10 до 21 серпня (300 шкіл), з 7 до 18 вересня (50 шкіл).

Зазначається, що табір може працювати на основі як міської, так і сільської школи. Участь закладів у проекті – безкоштовна.

GoCamp – це масштабний проект літніх мовних таборів із залученням іноземних волонтерів. Вони допомагають школярам у вивченні іноземної мови, а також сприяють підвищенню кваліфікації вчителів через опанування нових методик спілкування з учнями.

Наступного року такі табори організовуватимуться вже вп’яте. За попередні роки в них взяли участь понад 1600 шкіл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук