Мінрегіон планує заборонити будівництво парковок всередині житлових кварталів

ЕкономікаАндрій Стець, 3 квітня 20184120
Мінрегіон планує заборонити будівництво парковок всередині житлових кварталів
фото CashBuzz
Мінрегіон заборонить парковки в житлових кварталах

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує затвердити нові державні будівельні норми (ДБН), що забороняють облаштування парковок для автомобілів всередині нових житлових кварталів. Про це повідомив заступник міністра регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, документ рекомендує розміщувати гаражі та парковки на периферії житлових районів і міжмагістральних територіях, а також у віддалених від ігрових майданчиків і зон відпочинку місцях житлової забудови. Він також зазначив, що це можуть бути наземні, підземні та комбіновані автоматизовані або звичайні гаражі, а у історичних і центральних районах міста - виключно підземні гаражі.

Він також зазначив, що проект нових державних будівельних норм «Планування і забудова територій», розроблений на заміну норм «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», та буде затверджений найближчим часом.

Нагадаємо, 28 березня Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», ухвалений Верховною Радою 21 грудня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук