Мінсоцполітики виплатить пенсії жителям непідконтрольних територій Донбасу після їх звільнення

На непідконтрольних Україні територіях заблокована робота банків, Держказначейства та національного оператора поштового зв’язку

Міністерство соціальної політики України заявляє, що пенсії жителям непідконтрольних територій Донбасу будуть виплачені після їх звільнення. Необхідні для цього кошти є в бюджеті Пенсійного фонду, йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Як зазначається, громадянам України, які залишилися на непідконтрольній Україні території, нараховуються всі соціальні виплати, зокрема пенсії, але їх виплачуватимуть лише після звільнення. «Пенсійні виплати будуть відновлені в повному обсязі з моменту припинення їх виплати. Кошти на виплату пенсій зазначеній категорії пенсіонерів передбачені в бюджеті Пенсійного фонду України», – сказав заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін і наголосив, що пенсії виплачуватимуться безпосередньо пенсіонерам, а не посередникам, – з метою унеможливлення нецільового використання державних коштів.

За його словами, відповідно до вимог Закону України «Про боротьбу з тероризмом» та постанови Правління Національного банку України від 06.08.2014 №466 банками України призупинено здійснення усіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою. На даний час у цих населених пунктах заблокована робота фінансових установ, зокрема, банків, Держказначейства та національного оператора поштового зв’язку.

Нагадаємо, бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. Тоді українська влада оголосила проведення антитерористичної операції на частині територій Донецької і Луганської областей. Низка населених пунктів Донбасу, зокрема Донецьк і Луганськ, окуповані підтримуваними Росією бойовиками. За даними ООН, внаслідок конфлікту на Донбасі майже 3,8 мільйона людей потребують допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук