У таборуванні «Пласту» на Львівщині взяли участь півтори тисячі пластунів

СуспільствоЮлія Лавришин, 22 травня 20183290
1500 пластунів облаштували табір на Львівщині

На вихідних, 18-20 травня, на території аеродрому «Цунів» поблизу міста Городок на Львівщині розклали табір 1500 пластунів віком від шести років. Усі вони у такий спосіб відсвяткували Свято Весни, що передує початку літнього сезону мандрівок і таборів.

Протягом трьох днів учасники Свята змагалися між собою у різноманітних спортивних іграх. Пластові курені показували свої вміння у наданні першої медичної допомоги, в’язанні вузлів, куховарстві, вмінні орієнтуватися за компасом та інших практичних навичках.

Усі, хто приїхав на Свято Весни, жили у наметах та самі готували собі їжу на вогні. «Традиція проведення цього заходу дуже важлива, адже для багатьох молодших пластунів це перша можливість спробувати на практиці теоретичні знання, які вони здобували на заняттях під час зими. Окрім того – це можливість побачити велику кількість інших пластунів та відчути єдність, яка надихає на працю протятом літа», – розповів комендант заходу, старший пластун Роман Балук.

Усі фото Романа Балука

Цьогоріч в Україні відзначають 100-річчя з дня заснування Чорноморського флоту, тож на львівському Святі Весни головною темою було мореплавство. Протягом двох днів кожен курінь будував табір, який нагадував корабель або щось подібне. Для цього діти використовували мотузки, дерево та різноманітні декорації.

Організацію цьогорічного свята весни взяв на себе курінь старших пластунів «Чорноморці», які протягом року проводять багато навчальних таборів на берегах водойм, використовуючи човни та інше спеціальне спорядження, а також підтримують контакти з державним військовим флотом.

Після визначення переможців та закриття щасливі і втомлені учасники повернулися до Львова окремим електропоїздом, який «Пласту» надала Львівська залізниця.

Нагадаємо, на краундфандинговій платформі «Нова ідея» «Пласт» збирає 1 млн грн на масштабний розвиток організації. Станом на 22 травня зідбрано понад 170 тис. грн від понад 220 доброчинців. До кінця збору залишилось ще 148 днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук