Мін'юст анонсував масове закриття в'язниць і появу приватних СІЗО

За словами міністра, це буде щось на кшталт гарно охоронюваних готелів, де особи, в яких є кошти, зможуть очікувати вирок суду

СуспільствоЮрій Братюк, 28 листопада 20196300

Міністр юстиції України Денис Малюська анонсував масове закриття в’язниць і заявив про намір спробувати дати можливість працювати приватним СІЗО.

Про це Малюська заявив під час представлення «To do list» змін, які плануються у сфері юстиції в Україні, повідомляє «Укрінформ».

«Що ми хочемо зробити?...Наша перша мета – збільшити кількість типів покарань, які не пов’язані з позбавленням волі. Друге – ми хочемо врешті-решт зробити нормальні установи, не цей "ад"», – розповів міністр.

У зв'язку з недостатнім фінансуванням, Міністерство юстиції планує масове закриття тюрем і скорочення персоналу, щоб за вивільнені кошти створити належні умови і підвищити зарплати в решті пенітенціарних установ.

Керівник Мін’юсту також заявив про намір спробувати дати можливість працювати приватним СІЗО.

«По суті це буде щось на кшталт гарно охоронюваних готелів, де особи, в яких є кошти зможуть перебувати, очікувати вирок суду. За рахунок цих коштів ми частково зможемо покривати витрати і перебування осіб, які перебуватимуть у звичайних слідчих ізоляторах», – наголосив Малюська.

Також за його словами, однією з ключових цілей, які планує зробити Мін’юст, - це надати доступ ув’язненим до освіти і корекційних програм, збільшення фінансування на медицину, харчування та побут і збільшення заробітної плати для тих, хто працює в місцях відбування покарань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук