Мін’юст купив планшети виконавчій службі в рамках проекту з відмови від паперових документів

Міністерство юстиції України закупило електронні планшети для державних виконавців в рамках пілотного проекту в Києві, Київській і Сумській областях.

«Закуплені електронні планшети дозволять суттєво підвищити ефективність роботи державних виконавців, усунувши бюрократію і паперову тяганину, мінімізувати корупційні ризики при виставленні арештованого майна на продаж», – цитує прес-служба Мін’юсту заступника міністра юстиції Гію Гецадзе.

Ці пристрої будуть використовувати державні виконавці Києва, Київської та Сумської областей, а також співробітники департаменту примусового виконання рішень в рамках пілотного проекту щодо відмови від паперового документообігу при виконанні судових рішень.

«Раніше була ситуація, коли виконавці навмисне не вносили інформацію про арештоване майно до відповідного реєстру, закривали провадження, навіть не роблячи ніяких спроб знайти боржника. Тепер у нас з'явиться механізм додаткового контролю, оскільки всі дії виконавця будуть фіксуватися в онлайн-режимі, на кожен етап буде виділено певний час. І якщо терміни будуть порушені, наслідком стане штраф і звільнення конкретного виконавця з посади», – зазначив заступник міністра.

За його словами, в Україні зараз виконується не більше 30% судових рішень і причиною цього є низький рівень контролю роботи виконавців, а також відсутність мотивації.

«В рамках пілотного проекту ми безпосередньо прив'язали винагороду виконавця від обсягів проданого на торгах арештованого майна за відкритими провадженнями. Це дозволить поліпшити ситуацію з виконанням судових рішень, а також поліпшити позиції України в інвестиційних рейтингах, в тому числі, Doing Business», – йдеться у повідомленні Мін’юсту, яке наводить «Інтерфакс-Україна».

Агентство також зазначає, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ДП «Інформаційний центр» Мін'юсту за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енглер» на постачання електронних планшетів на суму, що перевищує 8 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук