Мін'юст звільнив керівника виконавчої служби Львівщини через неефективне стягнення аліментів

Міністр юстиції Павло Петренко заявив про звільнення керівників Львівського та Волинського управлінь державної виконавчої служби за неефективне стягнення боргів зі сплати аліментів. Про звільнення керівників з посиланням на Павла Петранка у суботу, 3 березня, повідомив «Укрінформ».

Саме ж звільнення посадовців відбулося напередодні – у п'ятницю, 2 березня.

«Ми зараз бачимо або професійність, або непрофесійність державних виконавців і їхніх керівників. І для мене це важливо, тому що я буду продовжувати приймати кадрові рішення. Сьогодні було звільнено двох керівників обласних виконавчих служб Львівської області та Волинської за непрофесійну роботу в напрямку виконання цього проекту (стягнення заборгованостей зі сплати аліментів – ZAXID.NET)», – заявив після селекторної наради 2 березня Павло Петренко.

Міністр також додав, що звільнятиме всіх осіб, які будуть виявляти непрофесіоналізм у цій роботі.

Зазначимо, після того, як на початку лютого в Україні запрацював відкритий реєстр неплатників аліментів і вступив в силу закон про посилення захисту права дитини на належне утримання територіальні управління юстиції створили мобільні групи з ліквідації боргів.

У Львівській області створили чотири такі мобільні групи, які, за потреби, можуть вилучати майно боржників аліментів.

Станом на кінець лютого, борги по невиплаті аліментів в Україні сягнули 2,7 млрд грн. Завдяки новому закону зі злісних неплатників аліментів вдалося стягнути 50 млн грн (на Львівщині – 273,4 тис. грн). Із 1 квітня Міністерство юстиції планує створити ще штаби та мобільні групи, які стягуватимуть заборгованість із заробітної плати боржників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук