Місія ЄС передала поліцейським Львівщини обладнання за ₴100 тис.

СуспільствоВікторія Іваскевич, 1 червня 2017, 17:40 418 0

Навчання для львівських поліцейських буде цікавішим. Тримати увагу на лекціях та детально розбирати матеріал дозволить нове мультимедійне обладнання. Його для тренінгового центру Нацполіції Львівщини передала консультативна місія ЄС. Загалом спеціальне ІТ та криміналістичне устаткування коштує понад 100 тис. грн.

Це активна дошка, проектор, ноутбуки з програмним забезпеченням, екрани та фліпчарти, які полегшують життя викладачам та студентам. Обладнання дозволяє показувати аудиторії детальні презентації, фото та відео, які в процесі легко зупиняти та редагувати.

«У деяких людей зорова пам'ять працює набагато краще, ніж слухова. Коли тобі це все покажуть, це краще. Переключають слайд, ми подивимося відео одне, друге, третє», – розповіла Віта Шевчук, інспектор сектору реагування патрульної поліції, яка навчається у Центрі.

«Вони бачать візуалізовані приклади навчальні, бачать, як діють поліцейські в різних країнах світу. І коли йде навчання з лектором, йому не потрібно ще додаткову людину, яка буде зупиняти процес, сидіти збоку і керувати комп'ютером. Це відбувається прямо на цій дошці», – пояснив заступник начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Тарас Бакай.

Також обладнання – мобільне, тож суттєво заощадить час.

«За допомогою подовжувача і розетки можна поставити в будь-якому місці центру. Тому що в нас навчання 20-30 % – в аудиторії. 70% – практичне навчання і ми, звичайно, зміщаємося чи в спортзал, чи в тактичне містечко, чи на вулицю», – розповів старший інспектор тренінгового центру Михайло Мороз.

Оновити аудиторії центру коштувало 13 тис. євро. Передали обладнання представники Консультативної місії Європейського союзу. Кажуть, воно найсучасніше, навіть не всюди в ЄС користуються такою апаратурою.

«Це вперше я бачу таку техніку, в моєму тренінговому центрі немає такого обладнання. Ми досі користуємось дошками і проектуємо на білий екран», – розповів координатор регіонального представництва КМЄС Матс Льюнгвальд.

Можливості обладнання у центрі ще вивчатимуть, будуть експерементувати та вдосконалювати навчальні програми. Загалом же тут одночасно навчають більше 60 поліцейських.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук