Міська влада просить погоджувати місця для вияву патріотизму

Головні новини за 22.09Ірина Панчишин, 22 вересня 2014, 18:17 201 0

Дорожні обмежувачі на проспекті Чорновола перефарбували за вихідні. Буденний чорний колір замінили на синьо-жовтий. Патріотизм львів’ян не спинити. Тож й вигадують, до чого б іще докластися.

Львів'яни по-різному реагують на такі ініціативи, але здебільшого схвалюють.

На цій же ж вулиці фарбували і паркани, але не до кінця. Фарба не усюди лежить рівномірно, а де-не-де її й зовсім немає. До решти паркану навіть не торкнулися, мабуть, забракло на фарбу грошей, які збирали на вулиці.   

Частенько така ініціатива є нелегальною. Тож старання підлітків-художників, якщо вони самі не доведуть почате до кінця, зійде нанівець.

Заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля повідомив, що найвірогідніше вони будуть перефарбовані в біло-чорне, так, як передбачено стандартами. Зараз це робиться на патріотичній хвилі, але з часом його все одно треба буде поправляти.

Якщо б активісти просили дозволу в адміністрації, недомальованих парапетів було б менше. 

Голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк запевнила, що якби ініціативні групи, які недофарбували турнікет, звернулися в районну адміністрацію за погодженням та інформацією, з ними можна би було навіть співпрацювати.

А міський голова Андрій Садовий попросив активістів звернутися в мерію, де їх краще скерують, що потрібно зробити, якщо є бажання і можливості допомогти.  

На фарбування огорож у Галицькій адміністрації витрачають вісімдесят тисяч гривень. Звісно, що таких грошей у підлітків-активістів нема.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук