Міські ради Львова та Ряшева розпочали спільний проект

19 жовтня 20072770

У рамках спільного проекту між міськими радами Львова і Ряшева "Ряшівсько-Львівський міст співпраці", що реалізовується за допомогою Програми Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG III A/TACIS CBC 2004-2006, цими вихідними у Ряшеві (Польща) проходили Дні Львова. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На святі Львів представляли ансамбль древньої музики "Львівські менестрелі", зразковий ансамбль народного танцю "Квіти України", народний ансамбль танцю "Мрія", співачка Оксана Муха, яка виконувала народні пісні, та рок-гурт "Green Silence".

Реалізація цього проекту дасть змогу зміцнити співпрацю міст-партнерів у галузі науки, освіти, культури, туризму та економіки. Для цього у Ряшеві буде створено Ряшівсько-Львівське бюро. Крім того, для представників обох міських рад організовано навчання на теми: промоція та обмін практикою у сфері функціонування органів місцевого самоврядування; туристична, культурна та бізнесова промоція за кордоном; процедури обслуговування інвалідів: доступність руху, можливість працевлаштування; ефективне планування та реалізація будівельних інвестицій, принципи ефективного загосподарювання відходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук