Міських депутатів Мочарського та Панкевича позбавили мандатів «за власним бажанням»

СуспільствоН.О., 29 січня 20154170

Депутати міської ради сьогодні, 29 січня, проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів Андрія Мочарського (позафракційний, екс-член «Партії Регіонів) та Богдана Панкевича (обраний за списками РХП).

Богдан Панкевич, який на сьогодні є головою ради Української Галицької Асамблеї, намагався скласти повноваження депутати ще з 2013 року. Адже, будучи почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові він не може виконувати обов’язки депутата. Проте тривали час депутати відмовлялись позбавляти його повноважень міського обранця. Панкевич навіть мав намір звертатись до суду. Сам він пояснював цю ситуацією просто «впертістю» депутатів від ВО «Свобода», які власне періодично ініціювали перенесення питання про складання ним повноважень.

Прохання Андрія Мочарського про дострокове складання ним повноважень депутата задовольнили з першого разу. Відповідну заяву він подав 18 грудня 2014 року. Своє рішення пояснив «неможливістю протидіяти масштабним корупційним схемам представників влади». Він заявив, що «його особисті переконання та моральні принципи не дозволяють продовжувати роботу депутат ЛМР».

У червні 2013 року Андрій Мочарський вийшов з Партії регіонів також через особисті переконання. Тоді пояснив, що потрапив у партію у 2009 році і немає нічого проти неї. «Це хороша і демократична політична сила, але вона не для мене», - сказав Мочарський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук