Богдан Панкевич складає депутатські повноваження

Володимир Балита, 31 січня 201313100
Богдан Панкевич складає депутатські повноваження
фото ЛМР
Богдан Панкевич

Богдан Панкевич складає повноваження депутата міськради та залишається Почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, згідно з регламентом, питання про складання повноважень буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради, яке має відбутися 7 лютого.

Відповідно до змін до наказу Міністерства закордонних справ України №111 «Про затвердження Положення про почесних (нештатних) консульських посадових осіб іноземних держав в Україні та консульські установи, що очолюються такими посадовими особами» (пункт 1.2), почесною консульською посадовою особою може бути громадянин України, який не є обраним до органу законодавчої влади та до органів місцевого самоврядування.

«Богдан Панкевич – це дуже фахова людина, з величезним досвідом у сфері місцевого самоврядування. Він, як ніхто інший, завжди першим говорив про ті болючі питання, які турбували мешканців Львова. Це дуже активна, як у громадському, так і у політичному плані людина. Ми вдячні йому за ту роботу, за ініціативу, яку він проявив, аби Львів був ще більше відкритим для світу, відкривши у нашому місті перше Почесне консульство Королівства Нідерландів», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповів Богдан Панкевич, Почесне консульство Королівства Нідерландів, яке відкрили у Львові, на той час було першим у нашому місті і другим в Україні.

Нагадаємо, Богдан Панкевич є Почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові від часу відкриття цього Почесного консульства. Він був обраний депутатом міської ради Львова за списком Республіканської Християнської партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук