Панкевич допускає, що спробує позбутися депутатства через суд

Марта Кривецька, 23 липня 201314331
Панкевич допускає, що спробує позбутися депутатства через суд
Богдан Панкевич

Депутат Львівської міської ради, Почесний консул Нідерландів у Львові Богдан Панкевич має намір проводити консультації з посольством Нідерландів щодо свого сумісництво депутатської та дипломатичної посад і допускає судове вирішення питання.

Справа в тому, що 18 липня на сесії міської ради, депутати так і не підтримали звільнення Богдана Панкевича від депутатських повноважень. А через сумісність Почесне Консульство Нідерландів у Львові можуть закрити.

Панкевич пояснює таке рішення депутатів впертістю та каже, що в депутатів відсутні будь-які логічні аргументи. Про це депутат розповів у коментарі ZAXID.NET.

 «Я не думаю, що це робиться задля чиєїсь вигоди. Як на мене, то впертість тут – єдиний аргумент. Інших логічних аргументів немає», – сказав Богдан Панкевич.

«Я буду консультуватись з посольством, оскільки не бачу перспективи вирішення цього питання в сесійній залі. Примітивне небажання вирішити цю проблему ставить під загрозу консульство. Мені доводиться шукати інші шляхи для вирішення цього питання. Не виключений і судовий розгляд». 

Також депутат додав, що за попередні три місяці депутати неодноразово знімали питання про зняття повноважень, аргументуючи тим, що немає відповіді від Міністерства закордонних справ України на звернення Львівської міської ради з цього приводу.

«Відповідь від міністерства надійшла на початку липня і була дуже чітка й однозначна, що вже, фактично, вияснювало ситуацію. Я думаю, що відповідальні депутати мали би розуміти цю справу», – додав він.

Нагадаємо, депутати Львова кілька разів переносили питання про дострокове позбавлення депутатських повноважень депутата Львівської міськради від РХП Богдана Панкевича. Перенесення цього питання ініціював «свободівець» Любомир Мельничук. Він нагадав, що депутати міста скерували звернення до МЗС з проханням роз'яснити, чи може Панкевич поєднувати виборну посаду з дипломатичною, оскільки він є Почесним консулом Королівства Нідерланди у Львові.

Додамо, Панкевич написав заяву про складання депутатських повноважень, оскільки не має права поєднувати депутатство та посаду Почесного консула Нідерландів. Однак депутати Львівської міської ради не підтримали такого прохання колеги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук