Львівські депутати так і не позбавили Панкевича мандата

Володимир Балита, 27 червня 201312121
Львівські депутати так і не позбавили Панкевича мандата
фото ZAXID.NET
Богдан Панкевич

Депутати Львівської міської ради вкотре вирішили не позбавляти депутатських повноважень свого колегу від Республіканської християнської партії (РХП) Богдана Панкевича. Попри те, що сам Панкевич вкотре підтвердив своє бажання скласти мандат.

За виключення згаданого питання з порядку денного засідання міськради 27 червня проголосувало 55 депутатів.

Перенести розгляд цього питання запропонував "свободівець" Любомир Мельничук. Він нагадав, що депутати міста скерували звернення до МЗС з проханням роз'яснити, чи може Панкевич поєднувати виборну посаду з дипломатичною, оскільки він є Почесним консулом Королівства Нідерланди у Львові. Однак досі, каже Мельничук, відповіді від міністерства не надійшло.

"Всі нормативно-правові акти кажуть, що такі посади можна суміщати. Не можемо зрозуміти, чи хтось активно лобіює питання позбавлення повноважень Панкевича. Сподіваюсь, це не тому , що на його місце має зайти в раду член "Самопомочі" Любов Давидович?!" - сказав Любомир Мельничук.

Панкевич наголосив натомість, що на сьогодні Почесне Консульство не отримувало від МЗС інших пояснень, як те, що таке суміщення посад не дозволене. Відтак, ще раз попросив депутатів позбавити його повноважень.

"Якщо є проблема з моїм наступником, то список РХП – дуже великий", – зауважив Богдан Панкевич.

Депутат-"нашоукраїнець" Андрій Стецьків також сказав: "Ми неетично чинимо з колегою, переносячи це питання декілька разів. Адже він прийняв рішення, треба задовольнити його прохання. Я б не прив'язував до цього питання політику, це – зовсім інша площина".

Крім цього, депутати вилучили з порядку денного ще 21 питання, в тому числі звіт мера про роботу виконавчих органів міськради за 2012 рік.

Також вони внесли на розгляд три додаткові питання. Серед них – про скасування двоставкового тарифу.

Нагадаємо, на попередньому засіданні  сесії депутати вилучили з порядку денного 14 питань, серед яких – питання про позбавлення депутатських повноважень депутата від РХП Богдана Панкевича.

Додамо, мера Львова Андрія Садового сьогодні нема на сесійному засіданні міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук