Міськрада оштрафує підрядника на 350 тис. грн за неякісний ремонт у львівському парку

Підрядник має місяць на виправлення недоліків у парку «700-річчя Львова»

СуспільствоБогдан Опока, 23 травня 2019, 19:01 1760 1

Парк «700-річчя Львова» потопає у воді через недосконалу систему водовідведення. Її обладнав підрядник — підприємство ТОВ НВО «Облсількомунгосп». Компанія виграла тендер на майже 19 млн грн. Йшлося про реконструкцію парку — зокрема водовідведення та очищення кюветів, аби парк не заливало.

Та належно підрядник цього не зробив. Результат — чималі калюжі та частково розмиті доріжки. На їх облаштування було затрачено 5 млн грн. Тож підрядника міськрада зобов’язала виправити недоліки. Володимир Данилюк, заступник директора департаменту містобудування, розповідає: «Якщо умови не будуть виконані, ми будемо, відповідно до договору, накладати на підрядника штрафні санкції. Вартість штрафних санкцій, ми так орієнтовно порахували, має складати близько 350 тис. грн. А також будемо розривати угоду і проводити відповідно нову закупівлю з визначенням нової підрядної організації».

Підряднику залишилося облаштувати ще освітлення, 2 дитячі майданчики, місце для вигулу собак та встановити лавки.

Нагадаємо, реконструкцію парку «700-річчя Львова» розпочали ще влітку 2017 року. Тоді проект мешканців переміг у конкурсі Громадського бюджету. У парку замостили центральні алеї бруківкою. Також за кошти мешканців міста та дофінансування від ЄС у парку встановили центральну браму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук