Міськраді доведеться домовлятися із банком «Львів» про зниження ціни стадіону «Торпедо»

Міські депутати погодились дати 5,1 млн грн на викуп стадіону, але банк хоче отримати 7,5 млн

Міськраді доведеться домовлятися із банком «Львів» про зниження ціни стадіону «Торпедо»
фото Google Maps
Львівська міська рада хоче викупити стадіон «Торпедо» для потреб міста

Львівська міська рада виділила 5 млн 147 тис. грн на викуп львівського стадіону «Торпедо» у банку «Львів», який ним володіє. За виділення 5,1 млн грн депутати проголосували під час останнього засідання сесії Львівської міської ради. Це рішення підтримали усі 52 депутати, які були присутні у сесійній залі. Проте остання ціна, на яку погодився банк, це 7,5 млн грн.

За словами депутата Львівської міської ради Сергія Іваха, який став ініціатором повернення стадіону у комунальну власність, мерія та банк опиралися на різні експертні оцінки, тож тепер їм доведеться домовлятись про зниження ціни.

«З самого початку банк ставив ціну 12 млн грн. Після численних звернень про те, що місто готове викупити стадіон, банк провів свою експертну оцінку, згідно з якою ціна стадіону склала приблизно 8,25 млн грн. І, враховуючи суспільну важливість цього об'єкта для міста, банк погодився ще раз знизити ціну навіть нижче експертної оцінки – до 7,5 млн грн. А місто натомість провело свою експертну оцінку, яка показала ціну 5,147 млн грн і саме за цю ціну ми голосували на останньому засіданні. Тепер, виходить, місту доведеться або знову вести переговори про зниження ціни, або додатково виділяти гроші для викупу стадіону», – сказав Сергій Івах ZAXID.NET.

ZAXID.NET не вдалось отримати відповідь представників банку «Львів» про готовність чи неготовність до подальшого торгу.

Стадіон «Торпедо» на ділянці площею 2,7 га облаштували у Львові у 1930-х роках. У 90-х там почав працювати ринок електротехнічних товарів, який облаштував тодішній власник стадіону Владислав Перкін. У 2008 році ринок перенесли на вул. Кукурудзяну. Після цього стадіон «Торпедо» передали банку «Львів» як заставу за борги по кредитах.

Нагадаємо, перемовини щодо викупу стадіону «Торпедо» розпочалися ще у 2017 році. Тоді банк «Львів» хотів продати об’єкт за 12 млн грн, але згодом знизив вартість до 7,5 млн грн. Ухвалу про викуп стадіону Львівська міська рада прийняла 11 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук