Між російськими керівниками «ДНР» виник конфлікт, – розвідка

Між двома полковниками Збройних сил Російської Федерації, що служать у лавах 7-ї окремої мотострілкової бригади (м.Дебальцеве, Донецька обл.), стався конфлікт через незадовільну оцінку роботи їхньої мотострілкової бригади. Про це повідомило 13 квітня Головне Управління розвідки Міністерства оборони України.

«З огляду на незадовільну оцінку, яку отримала 7 омсбр під час останньої перевірки штабом Центру територіальних військ, полковник ЗС РФ Олександр Кірієнков підготував окрему доповідну, в якій поклав усю відповідальність за низький морально-психологічний стан особового складу на командира бригади полковника ЗС РФ О.Бушуєва. Кірієнков звинуватив комбрига Бушуєва у перевищенні службових повноважень, брутальності та жорстокості стосовно особового складу, неадекватному сприйнятті оточуючого середовища та надмірному вживанні нецензурної лексики при низькому знанні російської мови», – йдеться у повідомленні.

Кірієнков також зазначив, що під впливом численних публікацій у світових ЗМІ про надзвичайні події в 7омсбр і особисті якості полковника Бушуєва, в останнього стався нервовий зрив, що проявляється у втраті ваги (понад 20 кг за минулий місяць), схильності до насильства та непередбачуваних вчинків. 

Через конфлікт між двома полковниками командувач 2-го армійського корпусу російський генерал-майор Нікіфоров вирішив повернути одного з полковників до Росії, а іншого – направити на навчання до академії Генерального штабу. Проте офіцерам штабу 7 омсбр таке рішення не припало до душі.

«Про цю доповідь стало відомо командувачу 2-го АК генерал-майору ЗС РФ Є.Нікіфорову, який, з огляду на давні дружні стосунки з полковником ЗС РФ О.Бушуєвим, прийняв рішення про дострокове повернення до Росії зухвалого «замполіта» Кірієнкова та направлення злощасного комбрига Бушуєва на навчання до академії Генерального штабу. Таке рішення командувача 2-го АК загострило службові відносини серед офіцерів штабу 7 омсбр, більшість з яких обурена такою поблажливістю до свого командира, дії якого загрожують їх військовій кар'єрі, та підтримують заступника по роботі з особовим складом (Кірієнкова - ред.)», – розповіла розвідка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук